Polska moda na polską jesień – nowa kolekcja ANGELL

kolekcja ANGELL
Polska moda na polską jesień – nowa kolekcja ANGELL.

Czy jest coś przyjemniejszego, niż wieczorny spacer wśród spadających liści? Tak! Wieczorny, MODNY spacer wśród spadających liści. Taką jesienną przechadzkę w prawdziwie polskim stylu umożliwi nam nowa kolekcja poznańskiej marki ANGELL.

kolekcja ANGELL
Polska moda na polską jesień – nowa kolekcja ANGELL.

Jesienna kolekcja ANGELL

W tym sezonie w szafach prawdziwych jesieniar powinny królować ciepłe kardigany, przytulne golfy, oversizowe koszule oraz jeansy. ANGELL oferuje je w kuszących krojach wykonanych z przemiłych w dotyku tkanin, a elementy te można dowolnie łączyć, tworząc czarujące stylizacje. Dodaniu kolorytu posłużą natomiast liczne dodatki. W kolekcji znalazły się bowiem eleganckie paski i dziewczęce gumki do włosów w rozmaitych wzorach.

Polska moda na polską jesień – nowa kolekcja ANGELL.

Rozważna i romantyczna

Marka ANGELL znana jest z kobiecych, ponadczasowych propozycji. W ich ofercie bez problemu znajdą coś dla siebie miłośniczki spódnic i sukienek. Również jesienna kolekcja pod tym względem nie zawodzi. Romantyczne, zwiewne sukienki w pastelowym różu dopełniają propozycję marki obok nieco bardziej grunge’owych, ciemniejszych stylizacji.
Polska moda na polską jesień – ANGELL.

Filozofia marki

Właścicielka Angelika Kaźmierczak zadbała, aby najnowsza linia odzwierciedlała filozofię marki. Stanowią ją trzy słowa: dotknij, doceń, wyróżnij się. I rzeczywiście, już przy pierwszym dotyku jesiennej kolekcji czuć, że została wykonana z największą troską, z użyciem wysokiej jakości materiałów. Godne docenienia są szczególnie przyjemne kroje i uniwersalność przygotowanych na ten sezon propozycji. O tym, że w proponowanym przez ANGELL stylu będziemy się wyróżniać, nie trzeba chyba przekonywać.