Wyraź siebie z wyjątkową biżuterią

Okres letni to czas festiwali i zabawy. Nadaj swoim stylizacjom swobody i zainspiruj się nowymi możliwościami wyrażania siebie z ekspresyjną kolekcją Pandora.

Koła i kwadraty – must have sezonu SS18

Sztuka najlepiej przedstawia piękno, a połączenie z kobiecą urodą, to duet najbardziej pożądany. Z pasji tworzenia rzeczy pięknych projektantka Anna Samków, stworzyła nową kolekcję inspirowaną figurami geometrycznymi – kołem i kwadratem.

SPARK GIFT pod CHOINKĘ

Biżuteria posiada niezwykłą moc przywoływania wspomnień. To z nią często łączymy zdarzenia i osoby, które zajmują szczególne miejsce w naszym życiu. Przyspieszone bicie serca na widok pierścionka zaręczynowego od Ukochanego? Ciepło w sercu na myśl o naszyjniku od najbliższej przyjaciółki? A może łza szczęścia, kiedy patrzymy na spersonalizowaną bransoletkę z okazji urodzin? Może warto pod choinkę podarować taki prezent? Pamiętając o tym, że bransoletka, kolczyki czy naszyjnik nie tylko będą ozdobą świątecznych stylizacji, ale także staną się wspomnieniem kolejnej ważnej, magicznej chwili.

Świętuj z By Dziubeka – zimowa kampania 2017

W ulubionej kawiarni możemy delektować się już świąteczną, piernikową kawą, restauracje kuszą wigilijnym menu, a przy zakupach towarzyszy nam niezawodna Mariah Carey z hitem “All I want for Chirstmas”. Nie ma wątpliwości, że Boże Narodzenie tuż tuż.. A jak Gwiazdka i Nowy Rok wyglądają w By Dziubeka? Z pewnością różnorodnie – sprawdź, którą wersję wybierzesz!