Model Watch GT 3 Pro nie wymaga namawiania. Sprawdź!

on

Najważniejsze zalety dla kobiety:

  • dokładne monitorowanie tętna,
  • utlenienia krwi (SpO2),
  • snu,
  • oddychania,
  • cyklu menstruacyjnego
  • Huawei Watch GT 3 Pro obsługuje połączenia Bluetooth.
  • z łatwością daje się go zsynchronizować z każdym smartfonem,
  •  można łatwo zapisywać dane kontaktowe, jak również wykonywać bądź odrzucać połączenia głosowe czy odpowiadać na wiadomości.
  • wyposażonyw odporne na zarysowania szkło szafirowe. W każdej z odmian znajdziemy również przycisk EKG, a także koronkę, która umożliwia bardzo wygodne poruszanie się po interfejsie.

 

Wyjątkowy Huawei Watch GT 3 Pro

Najnowszy smartwatch firmy Huawei charakteryzuje się elegancją, nowoczesnością i wszechstronnością. Marka postawiła na duży, przejrzysty wyświetlacz oraz łatwość użytkowania. Modele Huawei Watch GT 3 Pro wyposażono w innowacyjne funkcje sportowe i zdrowotne. Jednak tym, co przede wszystkim przyciąga uwagę do propozycji chińskiego giganta, to niesamowicie wydajna bateria z możliwością zdalnego ładowania. Rozwiązuje jedną z największych zmór dzisiejszego zabieganego człowieka sukcesu, czyli problem ze znalezieniem gniazdka. Zegarek w wersji z tytanową kopertą zapewnia 14-dniowy (!) czas pracy. W przypadku intensywnego użytkowania sprzęt wytrzyma 8 dni. Z kolei edycja z ceramiczną kopertą to 7 dni pracy (4 w przypadku intensywnego użytkowania) bez konieczności ładowania. W porównaniu do poprzedniego modelu, ładowanie przebiega 30% szybciej.

Model Watch GT 3 Pro
Model Watch GT 3 Pro nie wymaga namawiania. Sprawdź!

Sport i zdrowie

Na uwagę zasługują zdecydowanie funkcje sportowe i te odpowiedzialne za pomiar zdrowia. Smartwatch posiada zaawansowaną technologię monitorowania danych TruSeen 5.0+. Dzięki temu urządzenie umożliwia dokładne monitorowanie tętna, utlenienia krwi (SpO2), snu, oddychania, cyklu menstruacyjnego. Potrafi również wykonać analizę stresu.

Przeczytaj również – Nowy Huawei Watch GT 3 Pro już w przedsprzedaży!

Zegarek na pewno przypadnie do gustu miłośnikom sportu. Jest on niezwykle wodoodporny. Pozwala na nurkowanie do 30 metrów głębokości, zarówno w słonej, jak i słodkiej wodzie. Dodatkowo sprzęt wyposażono w 100 trybów treningowych, dostosowanych do szerokiego wachlarza dyscyplin sportowych.

Model Watch GT 3 Pro
Model Watch GT 3 Pro nie wymaga namawiania. Sprawdź!