Denim Edition – dżinsowy zawrót głowy od MOHITO

on
denim edition
Denim Edition – dżinsowy zawrót głowy od MOHITO.

Dżins nigdy nie wychodzi z mody! Prawie każdy ma go w swojej szafie (może poza angielską królową) i bardzo słusznie. Tak jak klasycznej marynarki, czarnej ramoneski czy białej koszuli, po prostu nie może go zabraknąć! Tego zdania jest również firma MOHITO, która w najnowszej kolekcji Denim Edition postawiła właśnie na ten materiał.

Klasyczne dżinsy

W myśl hasła „Dla każdego coś dobrego”, w denimowej kapsułowej garderobie nie brakuje szerokiego wyboru modeli spodni. MOHITO przygotowało najpopularniejsze fasony, takie jak skinny, mom jeans, wide leg, flare. Oczywiście znajdziemy tam też niezastąpione szorty, bez których trudno wyobrazić sobie nadchodzące upalne miesiące. Wśród nowości marka oferuje spódnico-spodnie, nadające stylizacjom nieco zadziorności.

Za co kochamy dżinsy?

Dżinsowe spodnie są trwałe i wytrzymałe, a ponadto niesamowicie wygodnie. Idealnie dopasowane podkreślą dobre strony naszej figury. Dzięki dużemu wyborowi kolorów i modeli dżinsy nadają się prawie na każdą okazję i świetnie sprawdzą się w każdej stylizacji.

Zobacz także: Dżinsowa filozofia – najnowsza kolekcja Cellbes

Pomaluj mój świat na niebiesko

Dżins kojarzy się z niebieskim, dlatego też MOHITO przygotowało garderobę składającą się z przeróżnych odcieni tej barwy. Denimowe stroje w głębokim granacie, łagodnym niebieskim czy spranym błękicie można dowolnie łączyć i mieszać. Niebieskości uzupełniono klasycznym białym denimem, który wygląda bardzo romantycznie.

denim edition

Denim Edition total look

Dżins to nie tylko spodnie! Niejedna osoba pokusi się o koszulę, top czy kurtkę z tego materiału. Niezmiernie modne w 2022 total looki w dżinsowej wersji kuszą możliwościami.

denim edition