Lato w mieście, czyli wakacyjne stylizacje od Bonprix

on
bonprix lato
Lato w mieście, czyli wakacyjne stylizacje od Bonprix.

Szykowanie się na lato wcale nie musi oznaczać wyjazdu nad morze albo w góry. W mieście również można zadać szyku! Każda ulica i każdy chodnik są w stanie stać się wybiegiem, wystarczy odpowiednie nastawienie. Tego lata warto postawić na klasykę z odrobiną szaleństwa. Tym sposobem zyskamy ponadczasowe stylizacje w świeżym, zaskakującym wydaniu. Oto lato według Bonprix!

lato bonprix
Lato w mieście, czyli wakacyjne stylizacje od Bonprix.

Ażurowy mikrotrend

We właściwych rękach nawet serweta prababci może stać się wspaniałą inspiracją. Tego lata prawdziwy szum zyskały właśnie szydełkowe ażury, czyli rodzaj zdobienia polegający na tworzeniu robótek z otworami. Tego typu tkaniny na pewno kojarzy każdy, kto miał kiedyś do czynienia z modą lat 60. i 70. Teraz ażury wracają do łask, a ten wzór dostrzec można zarówno w strojach kąpielowych, jak i wyjściowych sukienkach. Ładnie komplementują wiele popularnych stylów, na przykład minimalizm czy boho. Dodatkowo, dzięki swojej przewiewności, ażurowe stylizacje będą idealne na ciepłe, letnie dni.

Zobacz także: Klasyczne szpilki na wiosnę 2022

bonprix lato
Lato w mieście, czyli wakacyjne stylizacje od Bonprix.

Naturalne lato w mieście od Bonprix

Jeśli nie możemy pozwolić sobie na szybki wypad za miasto, to naszą tęsknotę do przyrody ukoić można za pomocą odpowiedniej stylizacji. Odcienie brązu, beżu i zieleni przywiodą na myśl naturalne przestrzenie i wprawią umysł w stan harmonii i spokoju. Można też pokusić się o modowy wypad w dalsze strony i zainspirować swój outfit spieczoną słońcem pustynią albo dziką sawanną.

bonprix stylizacje
Lato w mieście, czyli wakacyjne stylizacje od Bonprix.

Rozjaśnij swój dzień pastelami

Delikatne pastele to idealna propozycja na lato. W tym sezonie kolory to podstawa, a błękity, pastelowe róże i pistacjowe zielenie będą się wspaniale odcinać od miejskich szarości. Nawet w upalnych metropoliach, gdzie zaduch potrafi nieźle doskwierać, jasnokolorowe ubrania będą się wolniej nagrzewać. Dlatego poza sukienkami i topami będzie je można dostrzec także w biurowych stylizacjach, np. jako barwy garniturów.