Idealne na letnie spacery po mieście lub wypady na łono natury – Royal Robbins przedstawia rozszerzoną kolekcję Hemp

on

Wykonane z lekkich, oddychających materiałów, takich jak konopie i bawełna organiczna, ubrania z rozszerzonej kolekcji Hemp zawierają również elastyczne, szybkoschnące tkaniny zapewniające swobodę ruchów i ochronę przeciwsłoneczną UPF+.

Idealne na letnie spacery po mieście lub wypady na łono natury - Royal Robbins przedstawia rozszerzoną kolekcję  Hemp
Idealne na letnie spacery po mieście lub wypady na łono natury – Royal Robbins przedstawia rozszerzoną kolekcję Hemp

Linia produktów Hemp powstała z materiału, do którego stworzenia użyto m.in. konopi. To jedne z najstarszych znanych ludzkości roślin, a ich uprawa nie wymaga pestycydów ani herbicydów i zapotrzebowanie na wodę jest niewielkie – może rosnąć tylko przy wykorzystaniu wody deszczowej, poprawiając przy tym żyzność gleby.

Idealne na letnie spacery po mieście lub wypady na łono natury

Idealne na letnie spacery po mieście lub wypady na łono natury - Royal Robbins przedstawia rozszerzoną kolekcję  Hemp
Idealne na letnie spacery po mieście lub wypady na łono natury – Royal Robbins przedstawia rozszerzoną kolekcję Hemp

Spodnie Hempline Tie Pant – Wykonane z mieszanki konopi i poliestru z recyklingu, redukują zapach, regulują temperaturę oraz zapewniają trwałość i wygodę przez cały dzień. Mają proste nogawki z szerokim mankietem i klejonym szwem, dzięki czemu pozostają na swoim miejscu po podwinięciu. Ściągacz w pasie z gumką, który można zawiązać od wewnątrz lub na zewnątrz, pozwala uzyskać bardziej stylowy lub prosty wygląd, w zależności od rodzaju aktywności. Spodnie Hempline Tie Pant są delikatne dla skóry i przyjazne dla środowiska.

Materiały najwyższej jakości

Vacationer V-Neck – wygoda i wydajność idą w parze dzięki trwałej koszulce z krótkim rękawem i dekoltem w szpic. Wykonana jest z mieszanki 46% konopi, 38% bawełny organicznej i 16% poliamidu pochodzącego z recyklingu. Miękka, oddychająca i lekka koszulka to niezbędny element garderoby. Niefarbowane produkty z kolekcji Hemp zużywają w procesie produkcji od 60% do 80% mniej energii i wody niż kolekcje wykorzystujące tradycyjne procesy barwienia. Mieszanka użyta do produkcji tej tkaniny ma znikomy wpływ na środowisko.

Bluzka

Women’s Hempline Dress – przewiewna, trwała i łatwa w pielęgnacji

Sukienka Hempline wygląda świetnie i jest bardzo przyjemna w dotyku. Jest niezwykle
wszechstronna – sprawdzi się zarówno w mieście, jak i podczas imprezy w ogrodzie, ale jest też dobrym, super wygodnym wyborem do noszenia na kempingu lub podczas krótkich wycieczek. Wykonana jest z mieszanki 53% konopi, 44% poliestru i 3% elastanu.

Tank – na gorące dni

Lekka, oddychająca i przewiewna koszulka z dekoltem w szpic jest właśnie tym, czego potrzebujesz. Szybkoschnąca mieszanka bawełny i poliestru zapewnia wygodę przez cały dzień, a wypalony
nadruk dodaje intrygującego wyglądu. Podobnie męska odsłona kolekcji składa się z wszechstronnych elementów, które sprostają wszystkimi przygodą, a jednocześnie świetnie wyglądają podczas kolacji

Hempline Pant & Short

Podobnie jak ich żeński odpowiednik, męskie spodnie i szorty Hempline wykonane są z mieszanki konopi i poliestru z recyklingu, redukują zapachy, regulują temperaturę oraz zapewniają trwałość i wygodę przez cały dzień. Ściągacz w pasie sprawia, że możesz się swobodnie poruszać i przeżywać
przygody.

Koszulka z grafiką Forest Sunset

Niezależnie od tego, czy jesteś na kempingu, czy na tarasie w swoim ogrodzie, nic nie zapewnia większego komfortu niż ulubiona koszulka. Ta koszulka – jedna z dwóch dostępnych grafik inspirowanych widokami z Kalifornii – jest wykonana w 100% z bawełny organicznej i gotowa, by zająć pierwsze miejsce w Twojej szufladzie.