Odważna odsłona w kolekcji PUMA x Noah

on

Nagość nowym stanem rzeczy za sprawą pierwszej odsłony wielosezonowej kolekcji marek PUMA i Noah. Skrzyżownie sportu i stylu ze wczesnych lat 70. zbudowane wokół sylwetki PUMA Star. To amerykański brand z dumą przywraca i prezentuje to po raz pierwszy.

Reedycja klasycznego kortowego modelu PUMA Wimbledon z 1970 roku

Odważna odsłona w kolekcji PUMA x Noah
Odważna odsłona w kolekcji PUMA x Noah

Głównym elementem kolekcji jest najwyższej jakości skórzana wersja modelu PUMA Star. Ona nigdy wcześniej nie była dostępna w limitowej edycji.  Drop ten całkowicie odchodzi od dzisiejszej ultra technicznej odzieży. Opiera się na na charakterystycznej dla Noah estetyce sportowej wschodniego wybrzeża, która jest najlepiej reprezentowana przez takie elementy, jak bawełniana czapka czy welurowa kamizelka.

Odważna odsłona w kolekcji PUMA x Noah
Odważna odsłona w kolekcji PUMA x Noah

Dwa swetry wykonane są z pochodzącej z recyklingu francuskiej frotte, które posiadają kołnierze w stylu rugby z regulowaną talią ze sznurkiem. Grafika Super PUMA pojawia się w całej kolekcji, a najlepiej widać ją na klatce piersiowej na raglanowym longsleeve’ie.

PUMA x Noah

„Noah to prawdziwi mistrzowie rzemiosła, jeśli chodzi o reinterpretację klasyków. Współpraca z zespołem w celu ponownego ożywienia elementów z archiwum sportowego PUMA była rzadką okazją do stworzenia czegoś świeżego. To prawdziwa kreatywna synergia między dwiema markami – dokładnie to samo można powiedzieć o kampanii.” – powiedziała Alexandra Weiland, Senior Head of Marketing, PUMA Sportstyle.

Wyreżyserowane przez Briana Billowa i sfotografowane przez Francesco Nazardo. Zabawne i lekceważące sceny podążają za odwrotnym do definicji streakera, pseudokibica. Ubrany przed nagą publicznością przerywa kluczowy moment powrotu supergwiazdy tenisa i rozwściecza wszystkich zebranych na korcie.

Odważna odsłona w kolekcji PUMA x Noah
„Zależy nam na tym, aby ludzie się uśmiechali i pamiętali, że wybór odzieży i obuwia powinien być dobrą zabawą”. – powiedział współzałożyciel Noah, Brendon Babenzien.

Windując styl do formy sztuki, kolekcja PUMA x Noah sezon 1 będzie dostępna od 1 lipca 2023r. na noahny.com i u wybranych sprzedawców detalicznych.