Essential Chic – Bielizna, która stworzy całą stylizację

on
Bielizna, która stworzy całą stylizację, czyli Essential Chic
Essential Chic – Bielizna, która stworzy całą stylizację

THE ESSETNTIALS  to linia , która będzie stanowić uniwersalną i ponadczasową bazę w Twojej garderobie. Niezależnie od pory roku czy aktualnych trendów, ucieleśnia jakość, uniwersalność, trwałość i komfort. Stwórz swoją idealną kolekcję bielizny, zawierającą elementy, które świetnie sprawdzą się w każdej stylizacji. Od bielizny wygładzającej sylwetkę, po idealny biustonosz na co dzień.

I wcale nie musisz poprzestać na jednym modelu…

Poddaj się magnetyzmowi kolekcji Essentials – niezbędnej w każdej garderobie, zaprojektowanej dla Twojego ciała, Twojego dnia, Twojego stylu życia.

Triumph
Biustonosz: Triumph

Wszechstronna bielizna – klucz do sukcesu

Wszechstronność, wybór, wolność  – to trzy dominujące cechy, które charakteryzują kolekcje bielizny Triumph. Marka obala dotychczasową definicję bielizny, projektując produkty, które spełniają zarówno potrzeby kobiecego ciała, jak i duszy – w każdym momencie życia, w każdej codziennej okoliczności. Produkty, które pozwalają kobietom czuć się jak najlepiej, niezależnie od tego, czy właśnie zakładają czy zdejmują z siebie bieliznę i bez względu na styl – nigdy nie
idą na kompromis w kwestii komfortu. Od linii odpowiadających aktualnym trendom po uniwersalną, bazową kolekcję The Essentials.

Nie ma dwóch takich samych sylwetek.

Bielizna, która stworzy całą stylizację, czyli Essential Chic
Biustonosz: Triumph

Triumph wierzy, że komfort jest ważny dla każdego i nigdy nie należy z niego rezygnować. Triumph rozumie, że nie ma dwóch takich samych sylwetek. Jednak poza kwestiami fizycznymi, zdaje sobie sprawę, że poczucie komfortu i dobre samopoczucie różnią się w zależności od danej osoby. Dlatego też koncentruje się na celebrowaniu tego, co indywidualne: podkreślaniu różnic, które sprawiają, że kobiety są wyjątkowe – począwszy od ich perspektywy, postawy czy sposobu patrzenia na świat. Ponadto tworzy produkty, które są intuicyjne, wszechstronne i możliwe do adaptowania tak, aby zapewniać maksymalny poziom dopasowania, wsparcia i komfortu.