The North Face: NSE – kolekcja zaprojektowana do eksploracji

on

The North Face prezentuje pierwszy drop NSE w tym sezonie, inspirowany całonocnym hedonizmem początku XXI wieku. Eksploracja przybiera różne formy, a w tym wydaniu marka celebruje buntownicze dźwięki cichych aktów oryginalności, wzmocnione przez londyńskiego artystę Kam-BU.

Garderoba kapsułowa z The North Face: NSE

The North Face: NSE – kolekcja zaprojektowana do eksploracji

Jeszcze bardziej redefiniując estetykę odkrywczej mody, kolekcja  odświeża mocno jedną z najbardziej poszukiwanych kolekcji kapsułowych. Połączenie dobrze znanych, kultowych modeli w nowych kolorowych odsłonach z ostrym jak laser językiem artysty i działacza na rzecz klimatu – Kam-BU, marka stworzyła wyjątkowy moment połączenia miasta z naturą, aby zainspirować wszystkich do nieustannej eksploracji.

Sztuka eksploracji

The North Face: NSE – kolekcja zaprojektowana do eksploracji

Kampanii towarzyszy nowy singiel Kam-BU „Live-O” i urzekająca oprawa wizualna; harmonijna demonstracja nieskończonych możliwości sztuki eksploracji. Kam-BU to dobrze zapowiadający się artysta i aktywista klimatyczny, którego brzmienie nawiązuje do brytyjskiego rapu, kultury rave i jamajskich korzeni. Artysta współpracuje również z organizacją London Wildlife Trust.

The North Face: NSE w rytmie rave

„Live-O to gotowy na rave hymn o wyruszeniu na przygodę dzięki sile muzyki, oraz oda do kultury „wolnej imprezy” w terenie. Industrialne brzmienie łączy liryzm z przymrużeniem oka, wskazując na zagubioną drogę do samego siebie i czasów w jakich żyjemy. Jednak jest coś w tańcu, co zawsze było i będzie wyzwalające” – tak artysta opisał proces inspiracji przy tworzeniu singla Live-O.

The North Face: NSE – kolekcja zaprojektowana do eksploracji

Podstawowe elementy kolekcji to męska kurtka DryVent Carduelis, damska sezonowa kurtka Denali oraz dwie nowe wersje VECTIV Taraval. Kiedy spotykają się dwa światy sztuki, przynosi to wzmacniającą, buntowniczą kolekcję, która zachęca do bycia sobą – i tylko sobą.

Moda sportowa