Przytulne ubrania na jesień – nowa kolekcja Top Secret

przytulny sweter
Przytulne ubrania na jesień – nowa kolekcja Top Secret.

Jesień to najlepszy czas na przytulne domowe wieczory. Jednak „przytulnie” wcale nie musi oznaczać „niestylowo”. Bo modnym można być zawsze, a ubrania potrafią być miłe tak w dotyku, jak i dla oka. Zamiast dresów czy piżamy zdecydujmy się na coś więcej, dzięki czemu w domu będziemy się czuć nie tylko wygodnie, swobodnie i ciepło, ale też atrakcyjnie. Co więcej, takie stylizacje możemy też wynieść poza mieszkanie i cieszyć się podobnymi doznaniami w pracy czy szkole.

przytulne ubrania
Przytulne ubrania na jesień – nowa kolekcja Top Secret.

Kolekcja homewear

Stylizacje z kolekcji homewear marki Top Secret wręcz zachęcają do relaksu. Zostały specjalnie zaprojektowane z myślą o wzmocnieniu poczucia bezpieczeństwa i komfortu, a także podkreślenia kobiecości. Oczywiście, jak na przytulną kolekcję przystało, króluje w niej dzianina. Mamy więc szeroki wybór dzianinowych sukienek, tunik, bluz, a nawet spodni. Ale i tak najważniejsze w całej kolekcji wydają się swetry.

sweter na jesień
Przytulne ubrania na jesień – nowa kolekcja Top Secret.

Swetrowa jesień

Nie da się wyobrazić jesieni bez swetra. To wyjątkowe ubranie, które ma niezwykłą moc, bo mało kto może przejść obok niego obojętnie. Sam tylko widok swetra potrafi sprawić, że czujemy się cieplej i wygodniej. Noszenie ich to wielka przyjemność, na którą pozwala nam chłodna temperatura. Otulenie się nim wynagradza wszystkie związane z jesienią nieprzyjemności. W kolekcji homewear znajdziemy typową jesienno-zimową kolorystykę, a więc biele, beże, szarości i odcienie barw ziemi. Inspiracje czerpano też z koloru naturalnych włókien i wełny. Nie zabrakło też innych, energicznych propozycji, w tym modnych niebieskiej i jagodowej.

szlafron na jesień
Przytulne ubrania na jesień – nowa kolekcja Top Secret.

Przytulne ubrania

W kolekcji znajdziemy też coś specjalnego, a mianowicie miękkie, wygodne, miłe szlafroki. To najlepszy przyjaciel czystego ciała prosto spod prysznica. Homewear dopełniły akcesoria, w tym mięsiste, grube skarpety i miękkie kapcie. Świetnie nadadzą się one do odprężających stylizacji, idealnych na jesień i zimę. Taki strój pozwoli nam czuć się swobodnie i przytulnie w naszym domu.

ubrania z dzianiny
Przytulne ubrania na jesień – nowa kolekcja Top Secret.