Kultowe klapki Kubota powracają na salony!

on

Obok klasycznych klapków na rzep, rodem z lat 90., które Kubota przywróciła do życia po prawie dwóch dekadach nieobecności. W asortymencie brandu pojawiają się kolejne niestandardowe propozycje, zaskakujące entuzjastów marki. Po kolekcjach takich jak m.in. klapki Fun, w ogórkowy i jajeczny print, Kubota stworzyła kolejną, kolorową minikolekcję. To idealne dopełnienie majówkowych stylizacji.

Kultowe klapki Kubota powracają!

Odpoczywaj i interpretuj modę tak, jak lubisz

Nowa, neonowa minikolekcja Kuboty to odpowiedź na rosnącą potrzebę estetycznego indywidualizmu, nieskrępowanego normami i schematami. Marka Kubota nie po raz pierwszy akcentuje funkcjonalność i wygodę, które wyjątkowo przydadzą się podczas wszystkich form wiosennego odpoczynku.

Kultowe klapki Kubota powracają!

,,Wolność modowej ekspresji. Barwny, eklektyczny miszmasz i przełamywanie utartych konwenansów od początku były wpisane w DNA marki. Kubota w labiryncie trendów poszukuje własnych ścieżek. Kieruje swoje produkty do osób ceniących komfort i luz, zarówno w ubiorze, jak i stylu bycia. Każda z kolejnych kolekcji marki jest puszczeniem oka w stronę klientów i całego świata mody. Również w przypadku nowej kolekcji. –  „why so serious?”. Slogan sugeruje, że możesz nosić nasze klapki dokładnie tak, jak chcesz, bez względu na aktualne trendy.” – komentuje Alina Sztoch, CEO Kubota S.A.

Doskonale znany klasyk w nowej odsłonie

Neonowa kolekcja Kuboty jest kolejną interpretacją nieśmiertelnego modelu, zapinanego na rzep, doskonale znanego wśród klientów marki.

,,Kultowy Rzep został odświeżony poprzez nadanie mu oversizowego kształtu i bardziej nowoczesnej stylistyki. Nie zmienił się jednak komfort użytkowania. Dzięki wyprofilowanej i wykonanej z wysokiej jakości materiałów podeszwie oraz miękkiemu, regulowanemu zapięciu, neonowy model sprawdzi się we wszystkich okolicznościach, szczególnie tych związanych z wiosennymi aktywnościami i majówkowym odpoczynkiem.” – mówi Iwona Dąbrowska, Collection Director Kubota S.A.

Kubota

Poza wprowadzaniem nowości produktowych (w ostatnim roku oferta marki została rozszerzona o streetwearową, unisexową kolekcję odzieży, w której znalazły się m.in. bluzy, T-shirty oraz spodnie), marka aktywnie rozszerza zakres swoich aktywności w sferze zaangażowania społecznego.

klapki