Jesień 2022 według Sinsay

on
Jesień 2022 według Sinsay
Jesień 2022 według Sinsay. Foto Natalia Radulska

Jesień zbliża się wielkimi krokami. To więc najwyższy czas, aby odświeżyć swoją garderobę i przygotować się na nowy sezon. W nadchodzących miesiącach najlepiej sprawdzą się przytulne, wielowarstwowe stylizacje. Dzięki nim nawet w szare, chłodne poranki ta magiczna pora roku nie straci swojego uroku. W uzyskaniu wymarzonego efektu pomogą najnowsze projekty od Sinsay, które marka przygotowała specjalnie na jesień 2022.

"<yoastmark
Jesień 2022 według Sinsay. Foto Natalia Radulska

Sinsay jesień 2022 dla kobiet

W ofercie Sinsay znajdziemy propozycje dla całej rodziny. Panie odnajdą ubrania wpisujące się w trendy z ulic metropolii i wybiegów tygodni mody.  Motywem przewodnim tegorocznej jesiennej kolekcji jest nowoczesny streetwear. W ten prąd wpisują się zarówno wybrane przez twórców linii barwy, jak i kroje. W niektórych projektach widać też niebanalne połączenie tej estetyki ze świeżym spojrzeniem na nurt boho. Niepowtarzalny klimat przywoływany jest przez kolory cytrusów i ziemi oraz rzucające się w oczy desenie. Te drugie znajdziemy na topach oraz modnych spodniach z poszerzanymi nogawkami. Praktyczne nakrycia wierzchnie, jak puchowe bezrękawniki i obszerne marynarki, ocieplą nasz wizerunek.

Zobacz także: Pastelowa kolekcja Lee Jeans Jesień 2022

sinsay
Jesień 2022 według Sinsay. Foto Natalia Radulska

Moda męska

Funkcjonalna moda męska króluje w dziale Sinsay przeznaczonym dla panów. Tak jak i w sekcji damskiej, w ubraniach na nadchodzący sezon widać inspiracje modą uliczną. W oczekiwaniu na chłodniejsze miesiące firma przygotowała wiele fasonów i modeli okryć wierzchnich do wyboru, a wśród nich puchowe bezrękawniki, pikowane wodoodporne kurtki i kraciaste koszule. Zutylizowano też niezawodni w tej porze roku dżins, uzupełniając linię o nowe propozycje z kolekcji DENIM.

sinsay
Jesień według Sinsay. Foto Natalia Radulska

Ubrania dla dzieci

Marka nie zapomniała również o milusińskich. W przypadku kolekcji dla najmłodszych postawiła na szeroką gamę kolorystyczną i wygodne modele, które aż zachęcają do założenia. Linia uzupełniona jest licznymi akcesoriami, w tym czapkami, szalikami, kaloszami i sportowymi butami, które ochronią dzieci przed nieprzyjazną pogodą.