Nowa kolekcja na jesień – W Medicine przestrzeń tworzy harmonię

on

Niczym nieskrępowana przestrzeń oraz formy i struktury powstające w naturze – oto klimat nowego lookbooka Medicine na jesień 2023.

Nowa kolekcja na jesień - W Medicine przestrzeń tworzy harmonię

Poznaj nowości marki – daj się ponieść kolorom, fakturom oraz magii przyrody. Sesja zdjęciowa, która towarzyszy kolekcji, wyraża złożoność natury i jej siłę. Odważnie łączy ona elementy przestrzeni, form oraz struktur zainspirowane przyrodą, przynosząc nowe spojrzenie na otaczający świat.

moda

„Autorem zdjęć do jesiennego lookbooka jest Marcin Kempski, który w zastaną przyrodę wprowadził
elementy lustrzanych odbić. Abstrakcyjne i geometryczne formy scenografii deformują rzeczywisty krajobraz lub pojawiają się w nim jako artystyczne obiekty. Takie przekształcenie przestrzeni wprowadza do sesji zdjęciowej element magii i nieodkrytej tajemnicy” – Karolina Stawska, Dyrektor
Artystyczny Medicine.

Nowa kolekcja na jesień - W Medicine przestrzeń tworzy harmonię

Patrząc na zdjęcia, można więc dosłownie wyobrazić sobie subtelne ruchy traw tańczące na wietrze, usłyszeć szum liści oraz poczuć chłodne piękno skał. Każdy detal został uchwycony z wielką precyzją, aby odzwierciedlić niezwykłą dynamikę krajobrazu i ukrytą w nim tajemnicę. Jest on prawdziwym dziełem sztuki, w którym model i modelka stają się integralną częścią otaczającej fauny i flory.

Odkryj swoją indywidualność z Medicine

Kolekcję charakteryzują wyraziste kolory czy printy, ale również bardziej minimalistyczne propozycje. Czyste linie i wyważone proporcje oddają subtelność i piękno natury, podkreślając indywidualność każdego z nas. Razem kolekcja tworzy harmonijne kompozycje, dzięki którym można odkryć swój indywidualny styl.

Nowa kolekcja na jesień - W Medicine przestrzeń tworzy harmonię

Lookbook Medicine na jesień wyraża nie tylko bliskość z naturą, ale również jest próbą przypomnienia o jej pięknie, różnorodności i mistycyzmie. Medicine zaprasza do odkrywania świata utkanego z nieskończoności przyrody oraz jej wieloznaczności, pozwala na wzięcie głębokiego oddechu i wsłuchanie się we własne „ja”.