Najnowsza kolekcja wspierająca społeczność LGBTQIA+

on
Kolekcja inspirowana społecznością LQBTQiA+. Foto Unsplash / Mercedes Mehling
Kolekcja inspirowana społecznością LQBTiQA+. Foto Unsplash / Mercedes Mehling

Kolekcja COS Pride 2021 jest wyrazem nieustającego wsparcia dla społeczności LGBTQIA+ i organizacji, które budują świadomość praw człowieka, COS stworzył limitowaną serię produktów by uczcić International Pride Month.

Limitowana kapsułowa kolekcja T-shirtów powstała we współpracy z londyńską artystką Coco Capitán. Trzy neutralne płciowo projekty ozdobiono odręcznie wyhaftowanymi hasłami. Hasło „ALWAYS LOVE BECAUSE LOVE IS ALWAYS LOVE” inspiruje do otwartości i do wolności w kochaniu każdej osoby. , a hasła – „A BOYFRIEND CALLED MY GIRLFRIEND” oraz „WOULD YOU BE MY BOYFRIEND GIRL QUEER FRIEND?” nawiązują do osobistych relacji z życia Coco.

Kolekcja koszulek i toreb COS Pride

COS świętuje International Pride Month także poprzez reedycję limitowanej torby, stworzonej z odzyskanej bawełny. Limitowana edycja toreb z logo marki w odcieniach tęczowej flagi społeczności LGBTQIA+, będzie dostępna w czerwcu w wybranych sklepach COS oraz w sklepie online,podczas gdy premiera T-shirtów z hasłami Coco Capitán zbiegnie się z International Pride Day, 28 czerwca 2021 r.

Cały dochód z zakupu koszulek i zyski uzyskane ze sprzedaży toreb zostaną przekazane na rzecz Kaleidoscope Trust – organizacji non-profit, która prowadzi kampanie na rzecz praw osób LGBT+ w krajach, w których są one dyskryminowane.

Kolekcja koszulek
Kolekcja koszulek

 

koszulki LGBTiQA+
Koszulki LGBTiQA+
Torby z tęczowym wzorem
Torby z tęczowym wzorem
Torba z tęczowym nadrukiem COS