Styl, wydajność, komfort – nowa kolekcja odzieży sportowej od Triumph

on

To, na jaki rodzaj aktywności decydują się kobiety, jest ich indywidualną sprawą. niezależnie od tego, czy ćwiczysz na siłowni lub w studio jogi, czy po prostu wybierasz się na energiczny spacer na świeżym powietrzu  – nieodłącznym elementem aktywności fizycznej jest poczucie komfortu.

Triumph stawia na wygodę!

Triaction to linia odzieży sportowej marki Triumph która została stworzona z myślą o wygodzie, wydajności i stylu. W kolekcji znajdują się biustonosze sportowe, które zapewniają swobodę ruchów, są lekkie i przewiewne, dzięki czemu można je swobodnie nosić przez cały dzień, tak samo jak na siłowni czy w studio jogi.

Moda na sportowo od Triumph
Stylowo i sportowo – nowa kolekcja odzieży sportowej od Triumph

Kolekcja AW23 Triumph obejmuje wielofunkcyjną odzież typu activewear w nowych sezonowych
kolorach, tworząc prawdziwą fuzję mody casual i ubrań w stylu activewear. To produkty, które sprawdzą się podczas ćwiczeń, ale jednocześnie wyglądają na tyle modnie, że śmiało mogą znaleźć się w damskiej garderobie w stylu athleisure.

Styl, wydajność, komfort - nowa kolekcja odzieży sportowej od Triumph
Styl, wydajność, komfort – nowa kolekcja odzieży sportowej od Triumph

W tym sezonie pojawiają się zupełnie nowe odcienie fioletu, limonki i błękitu, które rozjaśniają jesienno-zimową paletę, a także nowość w kolekcji – biustonosz Gravity Lite. Ten model w linii Triaction zapewnia ekstremalną lekkość, komfort, posiada również właściwości oddychające. Dodatkowo wygląda nie tylko modnie, ale również stabilizuje i podtrzymuje biust, zapewniając kobietom doskonałą kontrolę sprężystości bounce control.

Moda na sportowo, potwierdzona badaniami

Marka nieustannie rozwija swoje portfolio i inwestuje w badania naukowe swoich produktów, aby mieć pewność, że każdy z jej biustonoszy sportowych zapewnia optymalną kontrolę podskakiwania biustu (wskazującą procentową redukcję ruchu piersi), co ma kluczowe znaczenie dla zdrowia piersi i ogólnego wsparcia podczas aktywności. Każdy produkt z kolekcji jest naukowo testowany przez ekspertów z University of Portsmouth, co daje klientkom Triumph gwarancję, że kupują wysokiej jakości odzież activewear, która dba o ich zdrowie.

Styl, wydajność, komfort

Sian Thomas, Global Head of Design mówi „Trzy kluczowe atrybuty, które leżą u podstaw każdego aspektu projektowania i wykonania naszych produktów Triaction. Nieustannie rozwijamy design i estetykę kolekcji, ściśle współpracujemy również z ekspertami z University of Portsmouth, dzięki czemu nasze biustonosze sportowe zapewniają doskonałą kontrolę podskakiwania, która jest niezbędna dla kobiet, aby móc pozwolić im ćwiczyć w sposób wygodny i bezpieczny”.

Oprócz systemu bounce control, w całej kolekcji Triaction znajdziemy wiele innowacyjnych rozwiązań. Od lekkich, oddychających tkanin, miseczek Spacer Cups po technologię Quick Dry – każdy element tej serii został zaprojektowany tak, aby zapewnić prawdziwie komfortowy trening.

GRAVITY LITE

top sportowy

Zupełna nowość w kolekcji – biustonosz sportowy Gravity Lite jest bezfiszbinowy i nieusztywniany. Miseczki zostały zaprojektowane z laminacją Air-Tech, która zapewnia jeszcze lepszą przepuszczalność powietrza, dodatkowo gwarantując optymalne podtrzymanie stabilizację biustu. Dostępny w kolorze Violet, Twilight Blue, Black and White.

ENERGY LITE

Ten miękki biustonosz bez fiszbin został zaprojektowany z całkowicie nową technologią drugiej skóry, która zapewnia większą oddychalność i wygodę podczas treningu. To połączenie świetnej kontroli sprężystości (65%) z optymalnym komfortem. Dostępny w kolorze Sweet Lime i Twilight Blue.

TRIUMPH

CARDIO CLOUD MINIMISER

Ten model zapewnia lekkość i wsparcie, a jednocześnie optycznie zmniejsza wygląd kobiecych piersi o cały rozmiar miseczki (dostępny do miseczki H). To prawdziwie inkluzywny biustonosz, który zapewnia doskonałą kontrolę odbicia (68%), bez względu na rodzaj aktywności. Dostępne w tym sezonie w kolorach Illumines Blue, Platinum i Black.

Styl, wydajność, komfort - nowa kolekcja odzieży sportowej od Triumph
Styl, wydajność, komfort – nowa kolekcja odzieży sportowej od Triumph

CARDIO CLOUD

Zapewnia najwyższą lekkość i ekstremalne wsparcie dzięki innowacji Cloud-tech: połączeniu lekkich i oddychających tkanin, oraz miękkiego wykonania. Posiada również optymalną kontrolę podskakiwania (70%).

EXTREME LITE

Styl, wydajność, komfort - nowa kolekcja odzieży sportowej od Triumph

Wyposażony w innowacyjny system 3D Powertech: trzy warstwy kontroli antyodbiciowej(70%) w połączeniu z inteligentnymi tkaninami, które zapewniają maksymalną lekkość. Wygodne i bezfiszbinowe dopasowanie zapewnia delikatny i cienki materiał. Dostępny w kolorze szarym, czarnym i białym.

HYBRID LITE

Usztywniany biustonosz sportowy, który konturuje piersi bez dodawania objętości. Zaprojektowany z lekkimi, oddychającymi miseczkami z technologią dystansową, oferującymi doskonałą kontrolę podskakiwania (65%).

7/8 LEGGINGS

 moda na sportowo

Zaprojektowane z oddychającej tkaniny o wysokiej odporności, która utrzymuje wilgoć z dala od skóry. Posiadają również siatkę power mesh, zapewniającą kontrolę nad brzuchem dla dodatkowego wsparcia. Wewnętrzne kieszenie na niezbędne drobiazgi oraz brak bocznych szwów, zapewniają niezrównany komfort. Dostępne w kolorze Twilight Blue i Purple Haze.