Margaret w duecie z firmą Deichmann

on

Połączenie nietuzinkowego stylu Margaret oraz oferty modnego obuwia i dodatków firmy Deichmann okazało się strzałem w dziesiątkę! Gwiazda już po raz czwarty zaprezentuje kolekcję marki sygnowaną swoim pseudonimem. Z sezonu na sezon zainteresowanie konsumentów ofertą wzrasta. To dowód na to, że powstał naprawdę zgrany duet.

Współpraca pomiędzy firmą Deichmann a Margaret rozpoczęła się w 2015 roku, kiedy to na rynku pojawiła się pierwsza, spektakularna kolekcja jesień/zima, adresowana do młodych dziewczyn. W ten sposób producent postawił rozszerzyć grono swoich odbiorów oraz nieco odmłodzić markę. Wybór gwiazdy na ambasadorkę został podyktowany gustami konsumentów. Artystka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych przedstawicielek młodego pokolenia, która wciąż zyskuje na oraz ogromnej sympatii fanów.

Aktualnie Margaret wraz z Deichmann zrealizowała wspólnie już 3 kolekcje. Łącznie znalazło się w nich blisko 200 egzemplarzy butów oraz kilkadziesiąt modeli torebek. Wkrótce w salonach oraz sklepie online pojawią się kolejne propozycje na sezon wiosna/lato 2017.

Każda z kolekcji sygnowana przez gwiazdę reprezentuje najnowsze światowe trendy. Motywem przewodnim stają się lata 70., styl boho, a także ponadczasowa klasyka. Buty i dodatki wybrane przez artystkę wyróżniają się nietypowymi połączniami, różnorodnymi materiałami, ciekawymi strukturami, a także nieoczywistymi detalami. Co więcej, są na tyle uniwersalne, że pasują niemalże do każdej stylizacji.