MAGIC MOON – przyciągnij miłość tego lata

on
MAGIC MOON – przyciągnij miłość tego lata

Co najlepiej podkreśli wakacyjny outfit? Słońce, plaża, miłość i… oczywiście piękna biżuteria. MAGIC MOON to must have sezonu od SELFIE JEWELLERY!

Największy hit wakacji łączy w sobie magiczną egzotykę oraz niezwykłą subtelność. Delikatny naszyjnik z muszli perłowej wydłuża szyję i jest niezwykle tajemniczy. To niezaprzeczalnie tegoroczny hit, który na Instagramie lansują włoskie #itgirls – Chiara Ferragni, Vittoria Ceretti, Giovanna Engelbert.
MAGIC MOON podkreśli wszystkie panujące trendy lata: od etnicznych wzorów i odważnych kolorów, przez odkryte ramiona i dekolty XXL, po styl boho. Naszyjniki dostępne są w dwóch odcieniach: ponadczasowej bieli, która idealnie łączy się z kolorem złotym, podkreślając wakacyjną opaleniznę oraz zmysłowym turkusie, który ożywi każdą stylizację.
Odkryj magiczną moc księżyca MAGIC MOON od SELFIE JEWELLERY. Dowolnie łącz miksuj i twórz niepowtarzalne zestawy. SELFIE JEWELLERY – więcej znaczy… więcej!

MAGIC MOON – przyciągnij miłość tego lata
MAGIC MOON – przyciągnij miłość tego lata

Po więcej letnich inspiracji i na zakupy zapraszamy do butików marki SELFIE JEWELLERY w Domu Mody KLIF i Złotych Tarasach w Warszawie, w Centrum RIVIERA w Gdyni, w C.H. Bonarka w Krakowie, a także do sklepu online www.selfiestore.pl