Jeansy perfekcyjnie dopasowane do każdej sylwetki – to możliwe!

on
perfekcyjnie dopasowane jeansy
Jeansy perfekcyjnie dopasowane do każdej sylwetki – to możliwe!

O perfekcyjnie dopasowanych jeansach marzą kobiety, które nie raz zderzyły się ze zbyt długimi nogawkami, czy spodniami odstającymi w talii.  Każda z nas ma inną figurę, która wymaga indywidualnego dopasowania części garderoby. Dobieramy biustonosze, więc czemu by nie mieć idealnych jeansów? Na przeciw temu wyszła firma Wrangler, która stworzyła kolekcję Body Bespoke®.

Perfekcyjnie dopasowane jeansy – co je wyróżnia?

Standardowo podczas projektowania jeansów tworzy się jeden modelowy rozmiar, który jest odpowiednio powiększany lub pomniejszany. To jednak nie gwarantuje, że na każdym będą wyglądały tak samo dobrze. Aby zadowolić wszystkich klientów, marka postawiła na indywidualne projektowanie. Dzięki temu chce uzyskać idealne spodnie dopasowane do każdego rozmiaru. Wszystkie są oddzielnie przygotowywane, co ma zaowocować perfekcyjnym krojem. Przy produkcji zwraca się nawet uwagę na rozmiar i kształt kieszeni oraz karczek.

Jeansy są zadedykowane każdej kobiecie z osobna. Projektanci pod uwagę wzięli fakt, że z wiekiem oprócz zmian psychicznych, zachodzą w nas zmiany fizyczne. Kształt ciała zależny jest również od naszego stanu zdrowia czy pory dnia. To wszystko nie powinno stawać na przeszkodzie w doborze idealnych spodni. Główną myślą nowej linii była wygoda i dobre samopoczucie, które wiążą się również z hasłem ”body positive”.