Dualipa w najnowszej kolekcji butów światowej marki

on
Dualipa w najnowszej kolekcji butów światowej marki

Dualipa została główną gwiazdą kampanii PumaShe Moves Us”, skupiającej się na inspirowaniu kobiet, które wspólnie dążą do osiągania sukcesów i łączenia się poprzez sport i kulturę. Na fotografiach autorstwa Mario Sorrenti, widzimy artystkę uchwyconą w sytuacji koncertowej. Dua pojawia się w odważnych stylizacjach, które odzwierciedlają jej styl sceniczny, jednocześnie podkreślając uniwersalność modelu Mayze. Buty te zostały stworzone dla tych, którzy lubią być w centrum zainteresowania, nie tylko na scenie.
Mayze jest idealnie dopasowany, dzięki czemu sprawdza się zarówno na scenie, jak i poza nią. Jego stonowana kolorystyka i design sprawiają, że ​​mogę połączyć go z dowolną stylizacją. – mówi piosenkarka.

Skórzana cholewka tego modelu to efekt połączenia klasycznych sylwetek Puma. Na budowę podeszwy składają się takie elementy jak: wstawka TPU z logotypem na pięcie czy konstrukcja typu derby. Mayze został wyróżniony na platformie Puma She Moves Us, która promuje swoje kobiece ambasadorki. Model ten jest dostępny na puma.com, w sklepach Puma i w wybranych sklepach partnerskich.