Zastrzyk kolorowej energii w Twojej garderobie!

on
Zastrzyk kolorowej energii w Twojej garderobie.

Lato to czas, kiedy śmielej możemy eksperymentować z fakturami i wzorami odzieży. To idealny moment na łamanie modowych barier, łączenie form i wybór nietypowych połączeń kolorystycznych. Doskonale wie o tym marka Diverse, która co roku w okresie letnim prezentuje swoją wakacyjną kolekcję Coalition. Najnowsza odsłona CLTN to prawdziwa feeria energetycznych barw!

Do kolorów, które chętniej nosimy w ciepłe dni zdecydowanie należą soczyste barwy takie jak fuksja, czy limonka. W połączeniu z ubraniami o chłodnych lub pastelowych odcieniach tworzą idealną letnią stylizację. To zestawienia za którymi teraz szczególnie tęsknimy, ponieważ przywołują na myśl beztroskie dni wakacji.

Znacie trend tie-dye? To hasło zostało wymyślone w latach 60. w Stanach Zjednoczonych i obecnie jest jednym z najgorętszych trendów. Dotyczy charakterystycznej techniki barwienia produktów. Takie koszulki w stylu hippie można wykonać samodzielnie lub zdać się na ekspertów 🙂 Linia CLTN to w dużej mierze bluzy i t-shirty zafarbowane właśnie w taki sposób. Podobnie ciekawym rozwiązaniem kolorystycznym jest ombre, czyli tonowanie barw tak, aby uzyskać efekt gradientu.

Zastrzyk kolorowej energii w Twojej garderobie.

Kolekcja marki Diverse to także printy – kwiatowe, palmowe, mocne, wyraziste i wielokolorowe. Luźna, wakacyjna forma ubrań pozwoli nam czuć się swobodnie na co dzień, a nie tylko na urlopie.

Coalition to nie tylko ubrania damskie i męskie. W tym roku, po raz pierwszy to także stylowe propozycje dla najmłodszych. Dziecięca odsłona CLTN obfituje w energetyczne barwy i nadruki, które znajdziemy również w regularnej kolekcji.

Zastrzyk kolorowej energii w Twojej garderobie.

Niech stylizacje wyrażają pozytywne emocje. Bawmy się zestawieniami i wzorami. Mieszajmy trendy i smakujmy je tak, jak letnie koktajle. Do wyboru do … koloru. Na zdrowie!