Kolekcja dedykowana na Święta i czas sylwestrowy

on
Kolekcja dedykowana na Święta i czas sylwestrowy

Zabłyśnij

Patrizia Aryton to marka kojarzona z wysoką jakością i krawiectwem, elegancją oraz kobiecością. Od ponad 30 lat dba o to, by Kobiety wyglądały zjawiskowo i czuły się silne, wyjątkowe oraz pewne siebie. O tych wartościach właśnie opowiada najnowsza linia marki – Nero, która na nowo interpretuje historię koloru czarnego oraz kieruje się hasłem przewodnim „dress for success”.

Kolekcja dedykowana na Święta i czas sylwestrowy

Kolor czarny

Niezrozumiały, luksusowy, oznacza symbol życia w Egipcie i wywołuje skojarzenie żałoby w Europie oraz Stanach Zjednoczonych. W Chinach oznacza nieśmiertelność, a założony w porze wieczorowej na eleganckie przyjęcie dodaje pewności siebie oraz szyku. Ten wyjątkowy i niepowtarzalny kolor zainspirował  do stworzenia kolekcji na wszystkie wyjątkowe okazje, gdy czerń wydaje się niezastąpiona.

Kolekcja dedykowana na Święta i czas sylwestrowy

Stylizacje na wyczekiwane wyjścia

Marka cechuje się wysokiej jakości krawiectwem, więc garnitury jak i sukienki są odszyte z dbałością o każdy szew i cekin. Obecne wydarzenia na świecie wpłynęły na nasze wybory ubraniowe, z jednej strony wielbimy dresy i wygodne bluzy, natomiast coraz częściej nie możemy doczekać się okazji do wystrojenia i założenia szpilek. Na długo wyczekiwane wyjścia sprawdzą się projekty z nowej linii. W projektach znalazł się kolor zielony w postaci dwuczęściowego garnituru, soczysty, mocny odcień idealnie pasuje do opisu „power look”. Kolejna propozycja od projektantek to cekiny, które przyciągają pozytywną uwagę na wieczorowym wydarzeniu. Cekinowa, mieniąca się sukienka to przepiękny wybór na cocktail party, a dwuczęściowy garnitur nadaje szyku i elegancji, zarazem sprawiając, że kobieta czuje się pewna siebie, silna i wyjątkowa. Dodatkowo cekinowa kamizelka sprawdzi się jako dodatek do bluzki, koszuli lub właśnie wspomnianego garnituru. W linii znalazły się też sukienki, między innymi z wełny dziewiczej i wiskozy III generacji.

Kolekcja dedykowana na Święta i czas sylwestrowy

Zestaw dresowy

Mocno podkreślone ramiona wydobywają kobiecą sylwetkę oraz tworzą wąską talię- taką sylwetkę wprowadził na wybiegi Giorgio Armani w latach 80. Znakiem charakterystycznym tej dekady były również ubrania sportowe wylansowane przez Madonnę, Jane Fonda oraz Księżnę Dianę, dlatego do kolekcji dołączył zestaw dresowy o wyjątkowym wzorze, wykonany z żakardowej dzianiny.

Kolekcja dedykowana na Święta i czas sylwestrowy

Te projekty, które wzbogacają kobiecą garderobę o przyciągające wzrok modele odzieży. Limitowana kolekcja dedykowana na Święta i czas sylwestrowy zadebiutowała w salonach marki jak i w sklepie internetowym marki na początku listopada.