Paryżanką być!

on
Paryżanką być. Foto: materiały prasowe

Francuskie stylizacje – to jedne z najczęściej wyszukiwanych modowych inspiracji na platformie Pinterest, a hashtag #parisianstyle to ponad 1,5 miliona postów na Instagramie. Skąd ta fascynacja? Ta niewymuszona elegancja, nonszalancki sposób noszenia ponadczasowych ubrań przeszły bez wątpienia do kanonu światowej mody. Najnowsza kolekcja marki bonprix przekonuje, że nie trzeba ogromnego budżetu, by poczuć się jak Paryżanka.

Paryżanką być. Foto: materiały prasowe

Najistotniejsza jest baza

W garderobie każdej francuskiej trendsetterki znajdziemy klasyczny, beżowy trencz oraz proste spodnie (najczęściej o długości 7/8) w stonowanym kolorze. Ponadto, warto znaleźć sobie koszulę idealną, np. w białym kolorze. To niewiarygodne ile stylizacji można stworzyć, mając tylko te trzy rzeczy w szafie! I to na każdą okazję. Postaw na look „au naturel” i zaprzyjaźnij się z kolorami ziemi. Warto zaopatrzyć się w prosty, czarny, czy beżowy golf oraz wygodne buty, ponieważ wygoda jest dla Paryżanek kluczowa. Reszta to tylko kwestia umiejętnie dobranych dodatków. Dosłownie kilka bazowych elementów to dziesiątki look’ów na każdą okazję!

Paryżanką być. Foto: materiały prasowe

Mniej znaczy więcej

Warto pamiętać, że francuskie kobiety to minimalistki. Liczy się jakość, a nie ilość. Skompletowanie garderoby „po parysku” to gwarancja szafy skompletowanej na kilka jak nie kilkanaście dobrych sezonów.

Paryżanką być. Foto: materiały prasowe