Klaudia Antos opowiedziała o współpracy z Rihanną

klaudia antos
Klaudia Antos opowiedziała o współpracy z Rihanną. Foto materiały prasowe/TVP

Klaudia Antos jest tancerką i choreografką,  w 2016 roku wzięła udział w 9. edycji programu „You Can Dance. Po prostu tańcz!”, gdzie zajęła ósme miejsce.  Pojawiła się w wielu teledyskach polskich gwiazd, między innymi Dody czy Honoraty Skarbek, wystąpiła również podczas SuperBowl w 2018 roku u boku Jennifer Lopez. Tancerka ma na koncie kolejny sukces – możemy ją oglądać w spektakularnym show Rihanny.

Klaudia Antos o współpracy z Rihanną

Savage X Fenty Show to trzecia edycja pokazu mody marki należącej do Rihanny. Wzięło w nim udział wiele gwiazd, między innymi Nas, Ricky Martin, Adriana Lima, Emily Ratajkowski, Irina Shayk oraz Vanessa Hudgens. Niezwykle istotną rolę w pokazie odgrywają tancerze, którzy są skrupulatnie dobierani przez wokalistkę i jej team.

Byłam zapraszana do tego projektu już dwukrotnie, ale ze względu na inne zobowiązania nie miałam możliwości wzięcia udziału w pokazie. Tym razem się udało z czego jestem bardzo zadowolona – wyznała Klaudia Antos.

Przygotowania do pokazu

Tancerka zdradziła, jak wyglądały przygotowania do show:

Wielogodzinne, codzienne próby trwały około trzech tygodni i były niezwykle wyczerpujące fizycznie. Ze względu na zdjęcia do „You Can Dance – Nowa Generacja” do Stanów Zjednoczonych dotarłam trzy dni po rozpoczęciu przygotowań więc musiałam nadrobić zaległości. Na scenie wystąpiłam się w trzech lookach, a sam pokaz był wyjątkowym i trudnym w realizacji projektem – powiedziała.