Ada Fijał zachwyciła stylizacjami na mediolańskim Fashion Week’u

ada fijał
Ada Fijał zachwyciła stylizacjami na mediolańskim Fashion Week’u

Ada Fijał jest znana ze swoich kolorowych i przykuwających uwagę stylizacji. W ubiegłym tygodniu brała udział w Fashion Week’u w Mediolanie, gdzie przechadzała się ulicami, prezentując najmodniejsze zestawienia. Oczywiście pochwaliła się nimi również na Instagramie, dzięki czemu możemy podziwiać jej gustowny styl.

Niebieski szał

I wtedy wchodzi Ona, cała na … niebiesko! Popularna aktorka nie kryje zachwytu spowodowanego obecnością we włoskim mieście mody. Widać to szczególnie na jej zdjęciach i w opisach, w których dzieli się z fanami różnymi nowinkami. Jej przygoda związana jest z Domem Mody Klif, który godnie reprezentuje podczas obecności na różnych pokazach. Ciemno-niebieska stylizacja przyciąga szczególną uwagę, dzięki swojemu wyrazistemu odcieniowi. Jak widać, w modzie jest również monochromatyzm, który przełamuje jedynie biały pasek u spodni celebrytki. Ten kolor nie tylko świetnie prezentuje się w poszczególnych częściach garderoby, ale i szczególnie podkreśla kolor włosów aktorki.

Zwierzęce printy

Aktorka napisała na Instagramie: Jak miejska dżungla, to i zebra! Dodała również, że zwierzęcy print jest najgorętszym trendem prosto z wybiegów, który należy wziąć pod uwagę podczas dobierania własnych zestawów. Trzeba przyznać, że jej pełna stylizacja robi wrażenie i jest bardzo dokładnie dobrana, ponieważ udało się jej zdobyć nawet rajstopy z tym samym wzorem!

ada fijał
Ada Fijał zachwyciła stylizacjami na mediolańskim Fashion Week’u

Włoski błękit

Czasami niewiele potrzeba, żeby wyróżnić się z tłumu. Ada Fijał wie o tym doskonale, dlatego stawia na jednolite stylizacje, w których rzadko stosuje znaczące przełamania kolorem. Niebieska marynarka i eleganckie spodnie z lejącego się materiału pozwalają na jednoczesne zachowanie gustownego stylu, luzu i wygody.  Biała torebka nie tylko spełnia funkcje praktyczne, ale także wyróżnia się niczym biały obłoczek na tle włoskiego, błękitnego nieba.

ada fijał
Ada Fijał zachwyciła stylizacjami na mediolańskim Fashion Week’u